Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Barbara Szalińska - Koordynator BIP

    tel. 58 30 02 378

    rzecznik.is.gdansk@pm.mofnet.gov.pl

     

    Wioleta Działdowska - redaktor główny BIP

    tel. 58 30 02 390

    wioleta.dzialdowska@pm.mofnet.gov.pl

     

    Marzena Kinast - Kaliszewska - redaktor BIP (zamówienia publiczne)

    tel. 58 30 02 328

    marzena.kinast-kaliszewska@pm.mofnet.gov.pl

     

    Adam Chyła - redaktor BIP (zamówienia publiczne)

    tel. 58 30 02 318

    adam.chyla@pm.mofnet.gov.pl

     

    Dorota Kocińska - redaktor BIP (zamówienia publiczne)

    tel. 58 30 02 328

    dorota.kocinska@pm.mofnet.gov.pl


     

    Katarzyna Krawczenko -redaktor BIP (ogłoszenia o pracę)

    tel. 58 30 02 309

    katarzyna.krawczenko@pm.mofnet.gov.pl

     

    Agnieszka Puszkarz -redaktor BIP (ogłoszenia o pracę)

    tel. 58 30 02 367

    agnieszka.puszkarz@pm.mofnet.gov.pl

     

    Nina Kreja - redaktor BIP (ogłoszenia o pracę)

    tel.58 30 02 502

    nina.kreja@pm.mofnet.gov.pl

     

    Jerzy Labudda - redaktor BIP (zbędne lub zużyte środki trwałe)

    tel. 58 30 02 316

    jerzy.labudda@pm.mofnet.gov.pl

     

    Joanna Żuralska - redaktor BIP (zbędne lub zużyte środki trwałe)

    tel. 58 30 02 305

    joanna.zuralska@pm.mofnet.gov.pl

     

    Anna Rudnicka - redaktor BIP (obwieszczenia o licytacji)

    tel. 58 30 02 362

    anna.rudnicka@pm.mofnet.gov.pl

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 13.06.2017 Data publikacji: 13.06.2017 07:25 Data ostatniej modyfikacji: 17.08.2017 11:24
    Autor: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku Osoba publikująca: Wioleta Działdowska Osoba modyfikująca: Wioleta Działdowska
    Rejestr zmian