«Powrót

Deklaracja dostępności architektonicznej Urzędu Skarbowego w Malborku

Deklaracja dostępności architektonicznej Urzędu Skarbowego w Malborku

Deklaracja dostępności architektonicznej Urzędu Skarbowego w Malborku

Informacja o dostępności architektonicznej dla osób niepełnosprawnych ruchowo:

Adres budynku: Urząd Skarbowy w Malborku, ul. Kopernika 10, 82-200 Malbork
Do Urzędu Skarbowego można dojechać samodzielnie lub środkami komunikacji publicznej.
Budynek Urzędu stoi równolegle do ul. Kopernika. Do drzwi wejściowych prowadzą schody oraz podjazd przystosowany dla wózków inwalidzkich. Wewnątrz budynku znajduje się winda. Budynek jest zatem przystosowany do poruszania się osób niepełnosprawnych ruchowo.

Po wejściu do budynku po prawej stronie od wejścia głównego znajduje się Sala Obsługi Klienta, natomiast po lewej stronie dyżurka ochrony, gdzie można uzyskać niezbędne informacje w zakresie poruszania się po budynku. Z Sali obsługi jest dostęp do windy przystosowanej dla osób z niepełnosprawnością ruchową.
Na parterze budynku znajduje się toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Bezpośrednio przed budynkiem Urzędu - przy ul. Kopernika - znajduje się parking dla klientów z wyznaczonym miejscem dla osób z niepełnosprawnościami.
W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie Braille'a i oznaczeń w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących. Urząd posiada pętlę indukcyjną, szkło powiększające oraz ramkę do podpisu dla osób słabowidzących. W Urzędzie istnieje możliwość skorzystania z usługi tłumaczenia na język migowy (PJM lub SJM) w czasie rzeczywistym za pomocą komunikatora internetowego.

Pliki do pobrania

bip

Informacje o publikacji dokumentu

 
Data utworzenia: 28.07.2020 Data publikacji: 28.07.2020 07:58 Data ostatniej modyfikacji: 20.11.2023 12:14
Autor: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku Osoba publikująca: Wioleta Działdowska Osoba modyfikująca: Wioleta Działdowska
Rejestr zmian