Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    Redakcja Biuletynu Informacji Publicznej

    asp. Sebastian Paklaski - Koordynator BIP
    tel. 58 30 02 378
    rzecznik.ias.gdansk@mf.gov.pl

    Wioleta Działdowska - redaktor główny BIP
    tel. 58 30 02 390
    wioleta.dzialdowska@mf.gov.pl

    Marzena Kinast - Kaliszewska - redaktor BIP (zamówienia publiczne)
    tel. 58 30 02 328
    marzena.kinast-kaliszewska@mf.gov.pl

    Adam Chyła - redaktor BIP (zamówienia publiczne)
    tel. 58 30 02 318
    adam.chyla@mf.gov.pl

    Dorota Kocińska - redaktor BIP (zamówienia publiczne)
    tel. 58 30 02 328
    dorota.kocinska@mf.gov.pl

    Sylwia Krogulec - redaktor BIP (zamówienia publiczne)
    tel. 58 30 02 358
    sylwia.krogulec@mf.gov.pl

    Elżbieta Pisiak - redaktor BIP (zmówienia publiczne)
    tel. 58 30 09 724
    elzbieta.pisiak@mf.gov.pl

    Wojciech Witkowski - redaktor BIP (zamówienia publiczne)
    tel.58 30 02 318
    wojciech.witkowski3@mf.gov.pl

    Katarzyna Krawczenko -redaktor BIP (ogłoszenia o pracę)
    tel. 58 30 02 309
    katarzyna.krawczenko@mf.gov.pl


    Monika Chmielewska - redaktor BIP (ogłoszenia o pracę)
    tel. 58 30 02 426
    monika.chmielewska3@mf.gov.pl

    Mirosława Kozak - redaktor BIP (ogłoszenia o pracę)
    tel.58 30 09 731
    miroslawa.kozak@mf.gov.pl

    Sylwia Lasota
    tel. 58 30 09 732
    sylwia.lasota@mf.gov.pl

    Magdalena Wasylewicz - redaktor BIP (ogłoszenia o pracę)
    tel. 58 30 02 392
    magdalena.wasylewicz@mf.gov.pl

    Ewelina Rompa - redaktor BIP (ogłoszenia o pracę)
    tel. 58 30 02 473
    ewelina.rompa@mf.gov.pl

    Dagmara Wietrzyńska - redaktor BIP (egzekucja administracyjna)
    tel. 58 77 27 570
    dagmara.wietrzynska@mf.gov.pl

    Agnieszka Woźnicka
    tel. 58 77 27 565
    agnieszka.woznicka@mf.gov.pl

    Anna Rudnicka - redaktor BIP (obwieszczenia o licytacji)
    tel. 58 30 02 362
    anna.rudnicka@mf.gov.pl

    bip

    Informacje o publikacji dokumentu

     
    Data utworzenia: 13.06.2017 Data publikacji: 13.06.2017 07:25 Data ostatniej modyfikacji: 24.11.2021 10:27
    Autor: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku Osoba publikująca: Wioleta Działdowska Osoba modyfikująca: Wioleta Działdowska
    Rejestr zmian